Bitki özlerinden elde edilen karışımlarla yapılan aromaterapi masajı, dinlendirici bir masaj çeşidi olup masaj şiddeti oldukça hafiftir. Profesyonel bir aromaterapi masajı için Samsun Atakum Deluxe masaj salonu ile iletişime geçebilir, en etkili masaj yöntemleri ile dinlenmiş ve gevşemiş bir şekilde günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

AROMATERAPİ MASAJININ FAYDALARI
Özellikle uzun süreli yorgunluk hissi yaşayanların tercihi olan aromaterapi masajı, gerek masaj teması gerekse kullanılan yağların içerikleri nedeni ile oldukça iyi rahatlama ve gevşeme sağlıyor. Uzun sürede biriken zararlı toksinlerin atılmasını sağlarken, deri yüzeyini yoğun bir şekilde ısıtarak kas ve eklem ağrılarını hafifletiyor.

Aromaterapi masajının faydalarını maddeler halinde sıralayalım:
Dinlendirici, rahatlatıcı ve gevşetici etkisi vardır.
Vücutta birikmiş zararlı toksinlerin eritilmesini sağlar.
Uzun süreli yorgunluk yaşayanlar için etkileri ile idealdir.
Kan dolaşımını hızlandırır, deri yüzeyini yoğun bir şekilde ısıtarak kas ve eklem ağrılarına iyi gelir.
Zihinsel ve bedensel bir rahatlama sağlar.
Kullanılan aromaterapik masaj ürünlerinin kokusu güzel, iyileştirici etkisi büyüktür.
Kendinizi şımartmak istiyor ve ağrılarınızdan kurtularak dinlenmiş bir şekilde evinize dönmek istiyorsanız
Samsun Atakum Deluxe masaj salonu ile irtibata geçebilirsiniz.

SON TEKNOLOJİ AROMATERAPİ MASAJ SALONU
Bir masaj salonundan beklenen tüm özelliklere sahip olan Samsun Deluxe masaj salonu, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir Masa, Spa, Türk Hamamı ve Sauna merkezidir. Karadeniz’in en büyük Spa merkezi olup aradığınız tüm hizmetleri tek adreste bulacağınız bir yerdir. Haftanın 7 günü özel masaj hizmeti verilmekte, yurt dışı deneyimli profesyonel masörlerle hizmet verilmektedir. Teknoloji donanım yanında temizlik ve hijyenin en üst seviyelerde tutulduğu merkezde modern bir konfor ve masaj keyfi sunulmaktadır.

MASÖRÜNDEN MASAJ YAĞINA EN İYİ AROMATERAPİ MASAJ SALONU
Yurt dışından gelen alanında uzman masörleri ile kaliteli bir hizmet sunan Atakum Deluxe masaj salonu, bünyesinde Türk hamamı olan tek masaj salonu olarak tercih edilmektedir. Aromaterapi masajı ile gevşemek ve dinlenmiş bir şekilde günlük yaşamınıza dönmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel bitkisel aroma yağları ile etkili bir aromaterapi masaj hizmeti sunan yabancı masörlerden, kaliteli ve etkili bir aromaterapi masaj hizmeti alabilirsiniz.