ATAKUM MASAJ SALONU

ATAKUM MASAJ SALONU

Atakum Masaj Salonu seçenekleri olarak değerlendirildiğinde tatmin edici seviyede olanak sunmaktadır. Bu seçenekler arasında Atakum Deluxe Spa Salonu bulunduğu nokta itibari ile kendini göstermekle birlikte mesleğinde yetkin terapistleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Masaj Nedir?

Masaj aslında kas dokularının sıvı ile doyurulmasıdır denebilir. Kas dokular birbirlerinden ayrık olarak çalışırlar. Eğer sıvı kayıpları meydana gelmeye başlarsa işte o zaman kas dokularda kurumalar kendini gösterir. Bu kurumalarla beraberde kasların birbirlerine yapışmaları ve kaskatı olmalı söz konusu olmaya başlar. Masaj uygulaması tam olarak burada devreye girerek sıvı kaybı yaşamış kas dokularının sıvı ile beslenerek eski formalarına kavuşturulması hedeflenir. Özellikle aromatik sıvılar ile beslenen kas dokularının daha çabuk ve daha ağrısız eski formuna eriştiği gözlemlenmiştir.

Atakum Masaj Uygulamalarının Başarısının Sırrı Ne?

Bilindiği gibi vücutta sıvı kaybı meydana geldikçe yaşlanma belirtileri kendini gösterir. Kas dokularının sıvı ile beslenmesi dolaşımında iyi sevilere gelmesini sağlayacaktır. Bu sayede kırışıklıklarla da mücadele edilmiş olacaktır.

Masaj işlemin faydaları oldukça fazladır. Fiziksel olarak masaj salgılanan hormonlar sebebiyle mutluluk ve zindelik hissi yaratır. Gün içinde yüklenen bütün stresin gittiği hissedilir. Bu rahatlamayla insan kendini daha iyi hisseder. Kas dokularındaki rahatlama ve gevşeme psikolojik olarak ta kişiyi rahata ve huzura kavuşturacaktır.

Sadece tek seansta bedeninize ve ruhunuza yapılacak sihirli dokunuşları hissedeceksiniz. Atakum Deluxe Spa Merkezinde bulunan uzman eller sayesinde keyfiniz ve neşeniz hiç olmadığı kadar artacak.

Genç dinamik ve mesleğinde yetkin terapistler sayesinde uygulanan terapiler sizlerin rahatlamasında ki en önemli faktördür.

Yorgunluğunuzu baştan aşağıya alacak ve ruhunuzu ferahlatacak spa masajları doğal taşlarında katılımıyla eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bu deneyimi tecrübe etmekten kendinizi mahrum bırakmamalısınız.

Atakum Deluxe Spa olarak temel çalışma prensibi %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin talepleri ve beklentileri her zaman ön plan da tutulmaktadır. Yapılan masaj sonrasında rahatlayacak ve dinç kalacaksınız. Aromalı özel bitkilerden oluşturulan maskeler ile de cildiniz güzelliğine kavuşacak ve rahatlayacaktır.

Spa masajının büyülü dünyasında özel terapi ve terapistlerimizle sizleri büyülemeye davet ediyoruz.