ATAKUM MASAJ

Gündelik hayatta birçok sorunla baş etmeye çalışan insanlar bu sebeple de istemli ya da istemsiz olarak strese maruz kalmaktadırlar. Maruz kalınan bu stres yükünden kurtulmanın çözüm yolları aranmaktadır. Atakum masaj salonları bu stres yükünden kurtulmak için tercih edilebilecek en sıhhatli noktalardandır.

Bütün dünya da aromatik sıvılar ve doğa taşlar da kullanılarak uygulanan SPA mesajı ülkemizde de son zamanlarda yaygınlaşmış ve talep görür hale gelmiştir.

Atakum Masaj Salonları Yeterli Midir?

Atakum masaj salonları şeklinde yapılan aramalarda bu alanda hizmet veren birden çok işletme sizlere sunulacaktır. Atakum Deluxe Spa sunduğu mükemmel ve kusursuz hizmetiyle muadilleri arasında fark yaratan bir konuma sahip olmuştur. Gelen müşterilerinin beklentileri değerlendirilerek uzman bir ekip ile en iyi sonuç elde edilmesi için gayret sarf edilmektedir.

Uzman terapistlerimizin bu tecrübelerini deneyimlemek ve sağlıklı bir şekilde rahatlamak isterseniz ziyaret edeceğiniz adres Atakum Deluxe Spa olacaktır.

Daima müşterilerin beklenti ve talepleri üzerinden çizilen yol haritasıyla hizmet verme politikası izleyen Atakum Deluxe Spa, %100 müşteri memnuniyeti politikasından asla taviz vermemektedir.

Atakum Masaj Salonlarında Kurallar Nelerdir?

Esasından masaj salonlarında belli başlı kurallar var demek biraz zor olur. Temel mantığı rahatlamak ve stres yükünden kurtulmak olan bir yerde müşterileri kurallar ile boğmak belli kalıplara sokmaya çalışmak anlamsız olacaktır. Yine de birkaç temel husustan bahsetmek müşterilerin konforunu artıracaktır.

Masaj salonlarında havlu, peştamal, mayo vb. kişinin kendini rahat hissettiği tüm kıyafetler kullanılabilir. Rahatlama esnasında kan dolaşımın daha sıhhatli ve rahat olabilmesi için lastikli ürünlerin tercih edilmemesi kişinin yararına olacaktır.

Vücutta hassas noktalar veyahut rahatsızlık hissedilen ve dokunulmasından rahatsız olunan bölgeler/noktalar var ise terapistlere hatırlatılması müşterilerin huzuru için oldukça önemlidir. Zira kusursuz ilerleyen seansı bu tip hamleler ile bölmek ve kişiyi huzursuz etmek terapistlerimizin yapmak isteyeceği bir şey değildir.

Randevu saatleri konusunda bir miktar erken gelmek faydalı olacaktır. SPA masajı öncesi düş alıp hazırlanmak gibi olan kısımlar bu zaman diliminde yapılabilir. Bu sayede de tam ve dolu dolu bir seans sunumu yapılmış olur.