SAMSUN SPA

SPA ne Anlama Gelmektedir?

Tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de de SPA hizmetleri giderek yaygınlaşmakta, SPA merkezleri ve masajları popülerliğini artırmaktadır. Peki nedir bu SPA? Neden bu kadar popülerdir? Kelimelere döküldüğü gibi sağlıklı ve konforlu mu? Samsun SPA merkezileri bekleneni veriyor mu?

SPA kelimesi Latince kökene sahiptir. Latince; Selus Per Aqua kelimelerinin ilk harflerinden türetilmiştir. Türkçeye çevirecek olursak sudan gelen sağlık veya su ile gelen sağlık anlamları çıkmaktadır.

SPA’nın Tarihteki Yeri Nedir?

Köken olarak tarihte ilk defa Romalıların kullandığı bir uygulama olduğu değerlendirilmektedir.

Samsun SPA hizmetleri olarak yapılan aramalarda size sunulacak olan Atakum Deluxe Spa sektöründe önce durumdadır. Mesleğinde yetkin masör ve çalışanlarıyla istisnasız %100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetler sunmaktadır.

SPA bakımları esnasında su ile beraber, şifalı ve doğal taşlar kullanılmaktadır. Ayrıca aromatik yağlar profesyonel masaj teknikleriyle uygulanmaktadır. Atakum Deluxe Spa Merkezini ziyaret eden müşteriler istedikleri masaj ve aromatik yağları tercih edebilmektedir.

Samsun SPA merkezleri arasında öncü konumda yer alan Atakum Deluxe Spa Merkezi selülitli bölgelerin tedavisinde ve genel cilt bakımında uygulanan SPA uygulamasından stres atıcı masajlara kadar birçok şekilde SPA tekniklerini müşterilerin talepleri doğrultusunda uygulayabilmektedir. Mesleğinde yetkin masörlerinin temel prensibi müşterilerin talep ettikleri hizmeti almalarını tam memnuiyet ile ayrılmalarıdır.

Atakum Deluxe Spa’da günün stresinden uzaklaşmak, rahatlamak, canlanmak, cilt bakımı yaptırmak ve temizlenmek, kısacası tüm bakımlardan faydalanmak mümkündür.

Samsun SPA’ya Gelmeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Zaman :

Her şeyden önce randevulardan yaklaşık olarak 15 dakika önce gelmek SPA için gerekli ön hazırlık için kâfi olacaktır. Bu 15 dakika içerisinde duşa alma ve terapiye hazırlanma işlemleri halledilmiş olacaktır. Bu sayede alınan randevudan tam süre olarak yararlanılabilecektir.

  • Kıyafet :

SPA’da en öncelikli konu rahatlamak, vücudu dinlendirmek stres yükünden kurtarmaktır. Havlu, bornoz, peştamal, mayo, bikini vs. istenilen her kıyafet kullanılabilir. Sadece masaj uygulaması esnasında vücutta dolaşıma mâni olacak seviyede lastikli malzeme ve ürünlerin giyilmemesi yararlı olacaktır.

  • Bilgilendirme :

Kişisel sağlık ve konfor ile daha pürüzsüz bir hizmet alabilmek için masöre vücuttaki hassas ve sorunlu bölgeleri belirtmek faydalı olacaktır.