SAMSUN MASAJ

Günlük yaşam birçok sorunu barındırmaktadır. Bu sorunlarla insanlarda stres yükü olarak kalmaktadır. Stres vücutta birçok hastalığın kaynağıdır.  Bir şekilde bu stresten uzaklaşmanın yolu ve yöntemleri aranmıştır. Samsun masaj salonları bu amaç için hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Spa masajı, yükselen günlük stres seviyesinden kurtulmak için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de revaçta olan uygulamalardandır.

Masajının Hayatımızdaki Yeri

SPA masajı tarih botunca birçok medeniyette gözlemlenmiş olup köken olarak Romalılardan beri bilindiği ve uygulandığı değerlendirilmektedir. Savaştan yorgun gelen Roma askerlerin dinlenmesi rahatlaması ve su ile tedavisi için kullanıldığı kıymetlendirilmiştir.

Samsun Masaj İmkanları Nelerdir?

Samsun Masaj salonları ve merkezleri şeklinde aramalarda birçok seçenek sunulabilmekte olup bu seçeneklerden Atakum Deluxe Spa farklılığıyla kendini göstermektedir. %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibi bu yaratılan farklardan sadece bir tanesidir. Mesleğinde yetkin ve tanınmış masörleri sayesinde gün içinde yüklenen stresten bir sadece bir seansta oldukça kolay bir şekilde kurtulmak mümkün.

Doğal taşlar ve aromatik sıvılar kullanılarak yapılan SPA masajıyla bütün yorgunluklara veda edip dinç ve zinde bir şekilde güne devam edebileceksiniz.

Çeşitleri Nelerdir?

Gelişerek büyümekte olan SPA masajı salonları ülkemizde de hatırı sayılır seviyelere gelmiştir. Verilen bu hizmet uluslararası kabul gören bir standartta dahil edilmiştir. Uluslararası bir sınıflandırma sistemine dahil edilen SPA merkezleri türlerine göre ayrılmıştır. Genel olarak üç başlık altında toplanabilmektedir.

  •   Resort SPA,

Tatil beldelerinde otellerde profesyonel bir şekilde sunulan masaj hizmetleri olarak tanımlanabilmektedir.

  •   Termal SPA,

Kaplıca ve sıcak su kaynağında istifade edilerek uygulanan masaj ve terapilere verilen isimdir.

  • Medikal SPA,

Sağlık personellerin nezareti ve desteğiyle tedavi maksatlı olarak modern tesislerde uygulanan masajlardır.

  •  Cruise SPA,

Bir yolcu gemisinde yolcuların tün ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünülerek karşılanmaktadır. SPA masaj uygulamaları da bu hizmetlerden biridir. Yolcu gemilerinde bulunan bu tesisler hem SPA merkezleri hem de günlük egzersizlerin ve terapilerin sunulduğu merkezlerdir.

  • Günlük SPA,

Günlük abonelik uygulamasıyla hizmet veren merkezlerdir. Bu şekilde ziyaretçilerine masaj terapi ve bakım hizmetlerinden istenileni sunmaktadırlar.